książki do przeczytania w internecie

Książki Do Przeczytania W Internecie - tylko u nas. Dowiedź się wszystkiego o swoich ulubionych książkach. Mnóstwo informacji o książkach tylko u nas!


 • Polscy operatorzy stawiają na internet
  SMS-y i rozmowy to już przeszłość. Teraz liczy się zupełnie inna technologia. Polscy operatorzy komórkowi liczą na wielkie zyski z dostępu do sieci przez telefon. Czekają więc nas wielkie promocje mobilnego internetu.
 • Adolf Hitler byłby dumny. "Mein Kampf" trafi do niemieckich kiosków
  Szykuje się niezła afera. "Mein Kampf" Adolfa Hitlera będzie można kupić w każdym niemieckim kiosku. Dzieło wodza III Rzeszy będzie wydawane w odcinkach, w potężnym nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy i opatrzone komentarzami.
 • Kardynał Stanisław Dziwisz
  Mocne słowa padły w czasie mszy w Krakowie kończącej procesję Bożego Ciała. Kardynał Stanisław Dziwisz skrytykował ugrupowania antykościelne, stanął też w obronie telewizji Trwam.
 • Maciej Stuhr w "Pokłosiu"
  Czy Władysław Pasikowski się ukrywa? Dlaczego nie udziela wywiadów? Czy przeprosi za "Pokłosie"? Co ma do powiedzenia tym, którzy w internecie opluwają jego film i Macieja Stuhra? Reżyser odpowiada na zarzuty w liście skierowanym do Moniki Olejnik.
 • Komisja Nadzoru Finansowego zainteresowała się działalnością prawicowej Telewizji Republika, firmowanej przez Bronisława Wildsteina i Tomasza Sakiewicza - donosi "Puls Biznesu". Chodzi o apel, który pojawił się kilka dni temu w internecie.
 • Piotr Zychowicz
  Ta książka wywołuje wielkie kontrowersje. "Obłęd '44" autorstwa Piotra Zychowicza to z pewnością pozycja na księgarskim rynku, o której będzie się dyskutować. Autor za tezy zawarte w książce obrywa od prawa do lewa, bo uderzył w mit Armii Krajowej i Powstania Warszawskiego.
 • Kardynał Karol Wojtyła
  Dziennikarz, pisarz i korespondent zagraniczny Eric Frattini wydaje w Polsce swoją nową książkę i gdzie jak gdzie, ale nad Wisłą może liczyć na szczególny rozgłos. „Papieże i seks”, mówiąc w skrócie, opowiada o bezpruderyjnych władcach Kościoła. Ale nie tyle sodomia, gwałty i pedofilia przyciągną polskiego czytelnika, co część poświęcona współczesnym papieżom, a dokładniej – Janowi Pawłowi II.
 • Jarosław Kaczyński
  Poranne starcie w Sejmie. Prezes PiS na początku obrad wszedł na mównicę i zarzucił PO wyborcze fałszerstwa. Uznał, że nieprawidłowości wyborcze "delegitymizują tę władzę".
 • Jurgen Roth "Tajne akta S"
  Ta książka jeszcze się nie ukazała, a już wywołała burzę. W Polsce będzie nosiła tytuł "Tajne akta S" i ma rzucić nowe światło na to, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku. Jurgen Roth, niemiecki dziennikarz śledczy, jest podobno w posiadaniu materiałów Federalnej Służby Wywiadowczej, według których tupolew został zniszczony w wyniku zamachu. Miałby go przeprowadzić oddział rosyjskiego FSB.
 • książka
  Ustawa o książce została napisana w oderwania od dzisiejszych realiów - uważa Piotr Trudnowski z Klubu Jagiellońskiego. Na posiedzeniu sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu odbywa się pierwsze czytanie dokumentu, który ma zagwarantować sprzedaż książek po cenach okładkowych przez 12 miesięcy od daty premiery. Zmiana przepisów argumentowana jest troską o książki i czytelnictwo oraz walką o niższe ceny.
 • książka
  Polacy nie czytają książek? Okazuje się, że to nieprawda. Świadczy i tym fakt, iż w zakończonym właśnie plebiscycie "100 książek, które trzeba przeczytać", oddano aż 165 tysięcy głosów. W wyniku zorganizowanej przez Empik akcji powstały dwie listy - stworzona przez internautów oraz lista stworzona przez pisarzy i dziennikarzy. Celem całego przedsięwzięcia jest sprowokowanie szerokiej dyskusji o czytelnictwie.
 • Katarzyna Tusk
  Jej blog jest jednym z prężniej działających w polskiej blogosferze, a ona sama zaliczana jest do grona najpopularniejszych, rodzimych blogerek. Kasia Tusk postanowiła wykorzystać dobrą passę i napisała książkę.
 • Hanna Bakuła
  W swojej najnowszej książce "Jak być ogierem do końca życia", Hanna Bakuła po raz kolejny bezlitośnie rozprawia się z męskimi przywarami. Zapytaliśmy malarkę, dlaczego uważa, że mężczyźni nie mają przyzwoitości i dystansu do siebie. Artystka zdradziła także, co negatywnego jej zdaniem niosą ze sobą rządy prawicy i dlaczego polityka może prowadzić do impotencji.