książki do przeczytania w internecie

Książki Do Przeczytania W Internecie - tylko u nas. Dowiedź się wszystkiego o swoich ulubionych książkach. Mnóstwo informacji o książkach tylko u nas!


 • WROCLAW05 09 07AMOK KSIAZKA MORDERSTWO SAD SAD NIE ZEZWOLIL NA PUBLIKACJE WIZERUNKU OSKARZONEGONZ KRYSTIAN B ZAMORDOWAL A POZNIEJ OPISAL TO W SWOJEJ KSIAZCEFOT MARIUSZ PAWLOWSKI
  Tytuł książki młodego Polaka "Amok" obiegł w ostatnim tygodniu cały świat. W historii światowej kryminalistyki to bowiem pierwszy przypadek, kiedy morderca w niby beletrystycznej powieści pozostawia ślad po dokonanej przez siebie zbrodni. A książka staje się jednym z ważnych tropów, które doprowadzają do niego policję - pisze DZIENNIK.
 • Śledczy: Umniejszono rangę wizyty prezydenta
  Ujawniamy część dyplomatycznej depeszy (claris) między ambasadorem RP w Moskwie Jerzym Bahrem a polskim MSZ. Ambasador relacjonuje w niej spotkanie z Siergiejem Nieczajewem, dyrektorem departamentu europejskiego MSZ Rosji. Rosjanin dziwił się, że do 10 marca ich resort spraw zagranicznych nie otrzymał od naszego rządu oficjalnego potwierdzenia, czy i w jakim charakterze prezydent Lech Kaczyński przyleci do Rosji 10 kwietnia. Ambasador Bahr zanotował także, że Nieczajew ostrzegał, iż mogą być problemy z lądowaniem pod Smoleńskiem, co "DGP" ujawnił wczoraj.
 • Powieść elektroniczna to nie książka?
  Niższa stawka VAT na książki nie będzie obejmować e-booków sprzedawanych w sieci w postaci pliku elektronicznego. - Bo powieść elektroniczna to nie książka - utrzymuje Ministerstwo Finansów. - To absurd - złoszczą się wydawcy.
 • Polscy operatorzy stawiają na internet
  SMS-y i rozmowy to już przeszłość. Teraz liczy się zupełnie inna technologia. Polscy operatorzy komórkowi liczą na wielkie zyski z dostępu do sieci przez telefon. Czekają więc nas wielkie promocje mobilnego internetu.
 • Adolf Hitler byłby dumny. "Mein Kampf" trafi do niemieckich kiosków
  Szykuje się niezła afera. "Mein Kampf" Adolfa Hitlera będzie można kupić w każdym niemieckim kiosku. Dzieło wodza III Rzeszy będzie wydawane w odcinkach, w potężnym nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy i opatrzone komentarzami.
 • Kardynał Stanisław Dziwisz
  Mocne słowa padły w czasie mszy w Krakowie kończącej procesję Bożego Ciała. Kardynał Stanisław Dziwisz skrytykował ugrupowania antykościelne, stanął też w obronie telewizji Trwam.
 • Maciej Stuhr w "Pokłosiu"
  Czy Władysław Pasikowski się ukrywa? Dlaczego nie udziela wywiadów? Czy przeprosi za "Pokłosie"? Co ma do powiedzenia tym, którzy w internecie opluwają jego film i Macieja Stuhra? Reżyser odpowiada na zarzuty w liście skierowanym do Moniki Olejnik.
 • Komisja Nadzoru Finansowego zainteresowała się działalnością prawicowej Telewizji Republika, firmowanej przez Bronisława Wildsteina i Tomasza Sakiewicza - donosi "Puls Biznesu". Chodzi o apel, który pojawił się kilka dni temu w internecie.
 • Dziewczynka z misiem
  Korespondent mediów holenderskich i belgijskich w Polsce, Ekke Overbeek opisał pedofilię w polskim kościele. Po pół roku rozmów z księżmi powstała książka "Lękajcie się. Ofiary pedofilii w polskim Kościele mówią".
 • "Wymyśliłam sobie, że jak się człowiek ratuje takim zupełnym cudem, to się to po coś dzieje. Czuję dług wobec Boga" - przyznaje w rozmowie z dziennik.pl Elżbieta Ficowska, która jako niemowlę została wywieziona z warszawskiego getta. Życie zawdzięcza Irenie Sendlerowej i jej współpracownikom, którzy uratowali 2,5 tysiąca żydowskich dzieci.
 • Piotr Zychowicz
  Ta książka wywołuje wielkie kontrowersje. "Obłęd '44" autorstwa Piotra Zychowicza to z pewnością pozycja na księgarskim rynku, o której będzie się dyskutować. Autor za tezy zawarte w książce obrywa od prawa do lewa, bo uderzył w mit Armii Krajowej i Powstania Warszawskiego.
 • Jarosław Kaczyński
  Poranne starcie w Sejmie. Prezes PiS na początku obrad wszedł na mównicę i zarzucił PO wyborcze fałszerstwa. Uznał, że nieprawidłowości wyborcze "delegitymizują tę władzę".
 • Jurgen Roth "Tajne akta S"
  Ta książka jeszcze się nie ukazała, a już wywołała burzę. W Polsce będzie nosiła tytuł "Tajne akta S" i ma rzucić nowe światło na to, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku. Jurgen Roth, niemiecki dziennikarz śledczy, jest podobno w posiadaniu materiałów Federalnej Służby Wywiadowczej, według których tupolew został zniszczony w wyniku zamachu. Miałby go przeprowadzić oddział rosyjskiego FSB.