książki o dojrzewaniu dla dzieci

Książki O Dojrzewaniu Dla Dzieci - tylko u nas. Dowiedź się wszystkiego o swoich ulubionych książkach. Mnóstwo informacji o książkach tylko u nas!


 • Co, gdzie, kiedy - tylko dla kobiet
  Czy księżniczka może znaleźć miłość w Nowym Jorku? I jaką cenę młoda dziewczyna będzie musiała zapłacić za sypianie z wrogiem? - żeby znaleźć odpowiedź na te pytania, wystarczy kupić bilet do kina. Poczytać można za to "Coś niebieskiego" - opowieść o seksownej Darcy, która nagle dorasta do macierzyństwa i intrygujący wywiad-rzekę z Januszem Wiśniewskim.
 • Henning Mankell dla nastolatków i nie tylko
  Szwedzki mistrz kryminału, znów napisał powieść dla młodszych czytelników. Ale "Cienie rosną o zmierzchu" powinni przeczytać przede wszystkim dorośli. To opowieść o przyspieszonym dojrzewaniu i niespełnionych marzeniach.
 • "Om Shanti Om" już w kinach
  W kinach można się pośmiać, oglądając, co dzieje się, gdy pewien konserwatywny Amerykanin poznaje przyjaciół, byłych narzeczonych i rodziców swojej francuskiej ukochanej. Paniom, które wolą się trochę poruszać, proponujemy "Jogę dla każdego" i naukę tańca zmysłów.
 • Robert Krasowski: Prawicowe dzieci kwiaty. Ideowe pozy lat 90.
  Co się stało z polską prawicą? Dlaczego mimo ewidentnego politycznego sukcesu spora część jej przedstawicieli ciągle pielęgnuje cierpiętnicze pozy albo rusza na świętą wojnę z lewicą i nowoczesnością? Dlaczego w jej szeregach tak często zwyciężał cynizm przykrywany maską ostentacyjnej religijności? W naszej dyskusji o prawicy te pytania zadawaliśmy już m.in. Wiesławowi Walendziakowi i Rafałowi Matyi. Dziś Robert Krasowski dokonuje obszernego rozliczenia z prawicową kontestacją, która narodziła się w latach 90.
 • Sylwetka autora książki o Wałęsie
  Debiut Zyzaka to artykuł "Czy diabeł jeździ na Woodstock?". W 2003 roku 18-letni Paweł demaskuje Owsiaka. Pojawia się na Przystanku Woodstock przebrany za punka. Obraz moralnej zgnilizny przerasta jego oczekiwania. Oprócz punków i lewaków odkrywa też morderczych krysznitów.
 • Zanim dziecko sięgnie po książkę, czasami warto, żeby rodzice zapoznali się z jej treścią.
  W październiku w amerykańskich księgarniach dostępna będzie książka o zbawiennym wpływie diety na sześcioletnią dziewczynkę. "Meggie przechodzi na dietę" autorstwa Paula Kramera już dziś budzi kontrowersje wśród lekarzy.
 • Jarosław Kaczyński
  Ostre słowa Rafała Grupińskiego, przewodnicząceg klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. "Być może Jarosław Kaczyński ma swoje laboratoria w willi na Żoliborzu i w nich bada próbki szczątków samolotu, ale powiedziałbym, że zbliżamy się do jakiejś kompletnej groteski politycznej" - powiedział Grupiński w Polsat News.
 • Ilona Felicjańska znalazła kolejny sposób na to, by media wciąż interesowały się jej osobą. Była modelka napisała książę, którą sama scharakteryzowała jako thriller erotyczny. Do sieci właśnie wyciekły pikantne fragmenty tego dzieła .
 • "To samo powiedział Hitler. Specjalne dekrety i rozporządzenia Rządu Rzeszy. To jest droga do piekła"  - mówi o Viktorze Orbanie w wywiadzie dla "Der Spiegel" naczelny "Gazety Wyborczej" Adam Michnik.
 • Dzieci emigrantów z pierwszej unijnej fali nie są już takie, jak ich rówieśnicy w Polsce. Nie są też Brytyjczykami. A jeszcze się rozwijają. Nikt nie wie, kim będą.
 • Donald Tusk
  Premier składa poważne obietnice. Tym razem to opieka przedszkolna dla wszystkich dzieci. Donald Tusk zapowiedział, że do 2017 roku uda się zapewnić miejsca w przedszkolach dla każdego malucha w kraju.
 • Rodzice rozmawiający z dziećmi
  Już z trzylatkiem warto zacząć rozmowy o seksie. Oswajanie się z tematem tak wcześnie i przy udziale rodziców, bezpiecznie wprowadzi dziecko w świat seksualności i zapobiegnie poszukiwaniu informacji w internecie, filmach i magazynach dla dorosłych. Domowe rozmowy będą też dobrą podstawą do zajęć w szkole.
 • In vitro
  Blisko co piąty Polak uważa, że in vitro powinno być refundowane osobom samotnym. 40 proc. z nas uznaje, że dziecko poczęte tą metodą powinno móc poznać swojego biologicznego ojca. Takie są główne konkluzje sondażu PBS przeprowadzonego na grupie tysiąca osób dla naszej redakcji.
 • Chłopiec w trampkach
  Nasze dzieci żyją w tyranii optymizmu, przekonane, że mogą wszystko, że mają równe szanse, że wystarczy chcieć, by mieć. A nie potrafią poradzić sobie nawet z komarem, a co dopiero z krytyką czy wzięciem odpowiedzialności za innych.
 • Muzułmanin w czasie modlitwy
  Nie ma jednego szariatu i trudno go wprost porównać do prawa europejskiego. Co więcej interpretacji zapisów, na odstawie których wydawane są wyroki, może być tyle, ilu jest sędziów. O tym, czym jest prawo szariatu w rozmowie z dziennik.pl wyjaśnia prof. Jerzy Zdanowski.